Поіменне голосування депутатів 6 сесії 8 скликання

Про затвердження технічної длокументації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність Віейра да Сілва А.Г.

09:09:05 06.04.2021

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність Ряшко Г.В.

09:03:48 06.04.2021

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у власність Савчину І.Ю.

09:01:31 06.04.2021

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність Тидір Г.І.

08:59:26 06.04.2021