Поіменне голосування депутатів 5 сесії 8 скликання

19. Про створення конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, на яких розташований об’єкт нерухомого майна.(викуп Корона).

Про створення  конкурсної комісії  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової  оцінки земельної ділянки несільськогосподарського  призначення, на яких розташований об’єкт  нерухомого майна.(викуп Корона).

10:40:44 16.03.2021

Про прийняття у комунальну власність Жденіївської селищної ради з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Про  прийняття у комунальну власність Жденіївської селищної  ради з  державної власності земельних ділянок   сільськогосподарського призначення.

10:34:10 16.03.2021

Надання дозвілу на розробку технічної документації з виготовлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів смт. Жденієво та с. Збини.

Надання дозвілу на розробку технічної документації з виготовлення  нормативної грошової оцінки земель населених пунктів  смт. Жденієво та с. Збини.

10:32:20 16.03.2021