ЖДЕНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ

По питанню оздоровлення та відпочинку дітей пільгової категорії, просимо   батьків (опікунів, піклувальників) про завчасне звернення із заявою до управління соціального захисту населення Мукачівської РДА з віддаленим робочим місцем у смт Воловець, вул. Пушкіна, 7.

07:57:25 26.05.2021

Як боротися з борщівником Сосновського

Щороку навесні на Закарпатті вздовж доріг та на узбережжі річок з’являється небезпечна рослина – борщівник Сосновського. Він швидко розкидає своє велике листя – лопухи, становлячи загрозу здоров’ю краян. Тому необхідно регулярно вживати заходів для запобігання його поширенню.

10:43:21 25.05.2021

Оголошення "Агрошляхбуд"

Адміністрація Воловецького КП "Агрошляхбуд" ставить до відома жителів навколишніх сіл про те, що на території кар'єру в с.Ялове будуть проведені вибухові роботи 28.04.2021р. з 10.00до 18.00 год. за київським часом. У зв'язку з небезпекою робіт просимо Вас не наближатися до вибухонебезпечної зони.

11:25:58 27.04.2021