Дата: від до Скинути

Згідно Наказу ДМС №17 від 19.01.2024р. - Інформаційні картки адміністративних послуг у сфері декларування та реєстрації  місця проживання (перебування) фізичних осіб

Згідно Наказу ДМС №17 від 19.01.2024р. - Інформаційні картки адміністративних послуг у сфері декларування та реєстрації місця проживання (перебування) фізичних осіб

На виконання Наказу Державної міграційної служби №17 від 19.01.2024 року «Про затвердження типових інформаційних карток адміністративних послуг у сфері декларування та реєстрації місця проживання (перебування) фізичних осіб у  відповідності ч.3 статті 8 Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про декларування публічних  (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні», розпорядження КМ України від 16.05.2014 «Деякі питання надання адміністративних послуг»  Жденіївською селищною радою було розроблено інформаційні картки адміністративних послуг у сфері декларування та реєстрації місця проживання (перебування)фізичних осіб з урахуванням змін для використання в роботі. Вищевказані інформаційні картки затверджені на засіданні виконавчого комітету Жденіївської селищної ради 16.02.2024 року, рішення виконавчого комітету № 402.

15:43 26.02.2024