Заслухано звіт поліцейського офіцера громади капітана поліції Віталія КОСАЧА за перше півріччя 2024 року.

Дата: 23.07.2024 11:46

Фото без опису         23.07.2024 року в приміщенні зали засідань Жденіївської селищної ради було заслухано звіт поліцейського офіцера громади капітана поліції Віталія КОСАЧА за перше півріччя 2024 року. Зазначаємо, що наш поліцейський приступив до роботи у квітні місяці 2024 року, обслуговує 11 населених пунктів Жденіївської ТГ, де забезпечує безпеку та правопорядок. Віталій КОСАЧ доповів про основні результати діяльності та проведену роботу у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, охорони та захисту прав дітей, співпрацю зі службою у справах дітей та відділом з питань соціального захисту населення Жденіївської територіальної громади. Розповів про проведену роботу щодо профілактики правопорушень та злочинів, дотримання правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, недопущення торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами неповнолітнім, крадіжками, шахрайством, проведення заходів щодо безпеки дорожнього руху, допомогу особам які опинилися в складних життєвих обставинах, роботу з особами, що здійснюють правопорушення у сфері сімейно-побутових відносин.