Жденіївська селищна рада
Мукачівський район Закарпатська область

Дата: 13.06.2024 09:37
Кількість переглядів: 57

Відповідно до листа Міністерства у справах ветеранів України від 06.06.2024 № 13745/0/2-24 щодо інформування з питань Порядку денного онлайн наради з питань ветеранської політики, що відбулася 06.06.2024 під головуванням                Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Верещук І. А. (далі – Порядок денний), департамент соціального захисту населення обласної військової адміністрації повідомляє про наступне.

На виконання пункту 7 Порядку денного Міністерством соціальної політики України підготовлено інформаційне повідомлення про порядок складання акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства/фактичного місця проживання особи (далі-Акт обстеження), з текстом якого можна ознайомитися за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/23774.html.

З метою однакового тлумачення положень нормативно-правових актів, інформування громадян стосовно порядку складання Акта обстеження, зокрема, особи, уповноваженої на складання Акта обстеження, просимо розмістити текст відповідного інформаційного повідомлення на власних веб-сайтах, інших інформаційних ресурсах.