Грантові програми за фінансової підтримки Уряду Японії.

Дата: 24.04.2024 15:38

Фото без описуДепартамент соціального захисту населення обласної військової адміністрації доводить до  відома та  врахування в  роботі лист Міжнародної Організації з міграції, Представництва в Україні щодо розміщення інформації про грантові програми за фінансової підтримки Уряду Японії.

Одночасно інформуємо, що програми як для громад, так і для організацій запроваджуються в рамках проєкту «Стійкі та інклюзивні громади в Україні» з метою згуртування українського суспільства та посилення стійкості місцевих громад через сприяння реінтеграції ветеранів, членів їхніх сімей та сімей загиблих у цивільне життя.
        Учасники, після подання заявок на участь, пройдуть конкурсний відбір, після чого переможці отримають матеріальну допомогу до 15 000 євро та навчання для персоналу.
        Більш детальна інформація про умови участі у програмах, форми заявок до подання та інструкції щодо заповнення заявок тут:

Для громад:

Грантова програма для громад від Міжнародної організації з | IOM Ukraine

Для ветеранських організацій/установ:

Грантова програма для ветеранських організацій/установ від | IOM Ukraine

У разі виникнення запитань, просимо надсилати запити на електронну адресу: IOMVeteranProject@iom.int