19 та 20 квітня 2024 р. в с. Щербовець відбудеться екологічна акція

Дата: 17.04.2024 09:11

19 та 20 квітня 2024 р. в с. Щербовець відбудеться екологічна акція з прибирання гірського потічка, що протікає через село. Акція присвячена Всесвітньому дню захисту довкілля, що святкують 22 квітня.

Запрошуємо до участі всіх мешканців Щербівця та гостей і відпочиваючих до цієї екотолоки.

Початок о 9.00 київського часу. Збір біля зупинки в центрі села. Прохання взяти з собою гумові чоботи та міцні рукавиці.

20 квітня о 15.00 буде організований солодкий пісний стіл для дітей та невеличка гостина для учасників.

Акцію підтримали своєю участю Жденіївська селищна рада, ДСНС у Закарпатській області, Свалявське лісове господарство Пашківецьке лісництво, Організація угорських скаутів в Мукачеві, ГО «Зберегти Пікуй», ГО «Пригоди Мандрівника».

Фото без опису ВідповістиПереслати

Додати реакцію