ДОРОЖНЯ КАРТА ЗАКЛАДІВ НАДАННЯ ДОПОМОГИ ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА ТА ТОРГІВЛЮ ЛЮДЬМИ

Дата: 13.07.2023 09:44

1. Перейдіть до перегляду карти: Дорожня карта закладів надання допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та торгівлі людьми.

2.Оберіть тип організації та регіон, у якому здійснюється діяльність організації, що вас цікавить.

3. Якщо необхідної вам організації у списку немає, зателефонуйте на будь який номер гарячої лінії і задайте ваше питання.

НАЦІОНАЛЬНА БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА КОНСУЛЬТУВАННЯ МІГРАНТІВ

527 та 0 800 505 501 – номери телефону Національної безкоштовної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, спеціалісти якої надають консультації іноземцям, які перебувають в Україні та українцям, які планують поїхати за кордон, або повернулися в Україну з-за кордону, а також надають поради та застереження щодо пошуків роботи за кордоном, а також можуть допомогти людям, які зазнали експлуатації за кордоном.

Консультації надаються безкоштовно та конфіденційно!

527.org.ua – електронні консультації
527 – безкоштовні дзвінки з мобільних телефонів в Україні
0-800-505-501 – безкоштовні дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні
Графік роботи гарячої лінії: пн-пт з 10:00 до 21:00, сб з 10:00 до 18:00*

Для громадян, які перебувають на території Республіки Польща!
Щоб отримати консультацію – телефонуйте (048) 22 490 20 44

Урядова телефонна «гаряча» лінія 1545

З метою зменшення випадків потрапляння громадян України у ситуацію торгівлі людьми в Україні функціонує Урядова «гаряча лінія» 1545, яка дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються абонентами відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку.

Урядова «гаряча» лінія працює, крім святкових днів та неділі3 за наступним графіком:

понеділок-п’ятниця з 8 до 21 години, субота – з 8 до 19 години.

«Гаряча лінія» Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» (048) 777 25 17

Особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, та/або від торгівлі людьми, в Україні надається державна підтримка, зокрема соціальна, медична, правова, освітня та матеріальна.

Особи, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті можуть звертатись до найближчої місцевої державної адміністрації за місцем проживання на території України

Відео ролики “Протидія торговлі людьми та домашньому насильству, гендерна політика” – завантажити за посиланням http://dropmefiles.com/o6dnW

Посилання на сайт «Гарячої лінії» з питань протидії торгівлі людьми запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей – https://1547.ukc.gov.ua/