З сумом повідомляємо про ще одну втрату у Жденіївській громаді. Своє життя за Україну віддав житель села Збини Годованець Василь Едуардович, 05.03.1995 року народження.

Дата: 06.07.2023 16:49

Щирі співчуття рідним і близьким! Розділяємо біль утрати та низько схиляємо голови у скорботі та шані перед світлою пам’яттю Воїна.
Вічна пам'ять Герою!

Шановні жителі Жденіївської громади!

В п’ятницю, 07 липня 2023 р. о 13:30 год. за київським часом прибуде траурний кортеж з тілом загиблого воїна Годованця Василя Едуардовича і буде рухатися від каплички с.Збини  до Свято-Іллінської церкви с.Збини. Чин поховання відбудеться о 14:00 год. в Свято-Іллінській церкві с.Збини.

Зустрінемо полеглого Героя «живим коридором».