Термінове попередження: колорадський жук

Дата: 08.06.2023 13:05

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує, що у низинних районах області розпочалося відродження личинок колорадського жука. Для недопущення пошкодження картоплі за масової появи личинок 1-2 віку необхідно провести обприскування одним із інсектицидів, дозволених для роздрібного продажу: актара, акінак, ампліго, антиколорад Макс, аншлаг, бомбардир, вантекс, вектор, дантоп, дестрой, еліт Хантер, енжіо, інгавіт, інспектор, кораген, канонір, меліор, наповал, прованто Вернал, разит, ратибор Біо, редінг, резерв, рембек, стоп Жук, турбо Престо, фастак, інші відповідно до «Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні» у рекомендованих нормах, які вказані на упаковках. Обробітки хімічними препаратами проводити в тиху безвітряну погоду в ранішні та вечірні години. Препарати слід закуповувати у спеціалізованих торгових точках для продажу пестицидів.