День Національної гвардії України

Дата: 26.03.2023 11:24

26 березня, згідно з Указом Президента України від 18 березня 2015 року № 148/2015, відзначається день Національної гвардії України. Сучасна Національна гвардія – військове формування з правоохоронними функціями на базі Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України з залученням нових військових кадрів на добровольчій основі.

Сьогодні, 26 березня, ми відзначаємо День Національної гвардії України. Роками вони є головною ланкою в ланцюгу оборони нашої держави від загарбника, що не дає ворогу здолати Україну.

Примножуючи славу і місць нашої країни, Національна гвардія захищає не тільки наші життя та майбутнє наших дітей, а й честь України, суверенітет, територіальну цілісність.

Спільними зусиллями нам вдасться відстояти право на нашу свободу. Адже ваша сталева мужність та героїзм щодня наближає Україну до миру та Перемоги.

Слава Україні!