Увага! 13.02.2023р. проводяться заміри споживання електроенергії

Дата: 12.02.2023 18:35

Шановні мешканці Жденіївської територіальної громади!

13 лютого 2023 року у нашій області впродовж доби (з 0.00 до 24.00) відбуватимуться заміри споживання електроенергії з метою визначення фактичної потреби  в електроенергії. Завдяки проведенню замірів споживання енергетики зможуть побачити як поводяться споживачі, маючи постійний доступ до електроенергії.
        Відповідно, просимо всіх побутових споживачів електроенергії ( та суб"єктів господарювання )  використовувати електроенергію в цей день у звичайному режимі, без обмежень – так, якби ви користувалися в звичайний, мирний час.
          Не забуваємо, у разі ворожих атак на енергосистему, заміри можуть бути відтерміновані.

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖДЕНІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ