Влаштування дитини із статусом ВПО до дитячого дошкільного закладу

Дата: 13.09.2022 15:17

Влаштування дитини із статусом ВПО до дитячого дошкільного закладу

Формування новостворених груп в садочках здійснюється щороку наприкінці літнього періоду, не пізніше 31 серпня. Але зарахування здійснюється протягом усього року в порядку черговості, тому заяву краще подати якнайшвидше. Нехай вона чекає свого часу.

Які пільги мають діти зі статусом ВПО?

Діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, зараховуються до державних (комунальних) закладів дошкільної освіти першочергово. Це передбачено Постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 N86.

Подаючи заяву  потрібно вказати реквізити довідки  в заяві і додати копію довідки ВПО.

Як подати заяву?

Заява про зарахування подається особисто одним із батьків або іншим законним представником дитини.

До заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти додаються:

? копія свідоцтва про народження дитини;

? медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

? за наявності — копія документа, що підтверджує право на першочергове зарахування дитини (довідка ВПО, статус учасника бойових дій).

Воловецьке бюро правової допомоги