Дайджест грантів та бізнес-можливостей для підприємців. 08.09.2022. Ініціатива "Громада, дружня до бізнесу"

Дата: 09.09.2022 08:19

Дайджест грантів та бізнес-можливостей для підприємців

Шановні представники громад!

Ініціатива «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти підтримки бізнесу в громадах», що реалізовується Клубом Ділових Людей Україна за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», покликана допомогти в налагодженні ефективної взаємодії між громадами та бізнесом та таким чином сприяти місцевому розвитку.

До Вашої уваги перелік можливостей для бізнесу, серед яких гранти, пільгові кредити, стажування, бізнес-інкубатори та державні програми підтримки. Ми віримо, що громади можуть підтримувати місцевий бізнес, в тому числі через надання актуальної та корисної інформації. Саме тому заохочуємо ділитись цією інформацією з підприємцями та розвивати підприємництво у ваших громадах.

Нові

Дедлайн: до 15 вересня 2022

Дедлайн: до 5 жовтня 2022

Дедлайн: до 12 вересня 2022