Відродження України: співдія центральної та муніципальної влади - стаття Оксани Продан в Дзеркалі тижня

Дата: 13.07.2022 09:36

Радник Голови Асоціації міст України з муніципальних питань Оксана Продан розповіла про співпрацю органів місцевого самоврядування, центральної влади та міжнародних партнерів для відродження України ще більш успішною, ніж до війни, про різні повноваження та обов’язкові умови для залучення міжнародного фінансування, про необхідність розвитку культури, економіки та безпекових рішень для України після Перемоги.

В статті зазначено, що децентралізація посилила місцеве самоврядування, дала громадам більше можливостей і відповідальності, отже драйвером і основою відбудови є влада громади.

«Створена Асоціацією міст України мережа взаємодії та синергії громад дозволяє їм разом і кожній окремо виступати з єдиною позицією і вести діалог з державною владою на всіх рівнях», - пише Оксана Продан.

Авторка переконана, що післявоєнна Україна має базуватися на мережі спроможних громад, а система прийняття рішень на всіх рівнях має бути змінена на кращу відносно довоєнної корупційної моделі.

Читати статтю повністю