До уваги власників житла, які безоплатно прихистили переселенців

Дата: 04.04.2022 17:02

ОГОЛОШЕННЯ!

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ЖДЕНІЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ГРОМАДИ.

Уряд підтримає власників житла, які безоплатно      прихистили          переселенців

За дорученням Президента України Урядом розроблено соціальний пакет для підтримки внутрішньо переміщених осіб, яким врегульовуються питання соціальних виплат, працевлаштування, а також розміщення осіб, які втратили або вимушено покинули своє житло.

«Відтак власники житла, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб отримають гарантовану державну підтримку в розмірі близько 450 грн на місяць за кожну прийняту особу, незалежно від віку, для компенсації витрат на комунальні послуги».

Алгоритм дій для отримання компенсації: Люди, які мають житло та готові дати прихисток внутрішньо переміщеним собам, повинні повідомити місцеву владу про готовність прийняти у себе переселенців.

Для цього необхідно звернутися до органу місцевого самоврядування із заявою та надати необхідну інформацію. Також, цю інформацію можна надати через веб-сайт Прихисток, а надалі це можна буде зробити й через застосунок Дія.

Що важливо, розселення у житлі буде відбуватись лише за згодою власників житла, які погодились надати прихисток.

1. Щомісячно власники житла, які безкоштовно прийняли у своїх домівках переміщених осіб, будуть отримувати виплату з бюджету через органи місцевого самоврядування.Для отримання компенсації власник житла не пізніше п'яти днів з дня закінчення звітного місяця подає до виконавчого комітету заяву встановленої форми.

Дякуємо всім небайдужим! Сьогодні, як ніколи ми повинні бути згуртованими та допомагати один одному! Адже допомагаючи один одному і спираючись на підтримку держави в цей складний час, ми станемо ще сильнішими!

За додатковою інформацією звертатися за адресою:

смт.Жденієво,вул.Шевченка,141. –відповідальна особа -

ЩЕРБЕЙ      МИХАЙЛО     ЮРІЙОВИЧ.    тел.0502108556