На території Закарпаття заборонили ретрансляцію російських телеканалів

Дата: 04.03.2022 16:36

На Закарпатті заборонено ретрансляцію російських телеканалів

опубліковано 04 березня 2022 року о 14:06

На території Закарпаття заборонили ретрансляцію російських телеканалів – таке рішення прийняла рада оборони області.

Заборона поширюється на готелі, ресторани, бази відпочинку, хостели, гуртожитки, приватні зелені садиби та інші заклади санаторно-оздоровчого комплексу регіону.

Звертаємо Вашу увагу!

Відповідно до Постанови КМУ від 21.03.2007 р. №507 рішення Ради є обов’язковим для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, які розташовані на території області, громадянами.