A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жденіївська селищна рада
Мукачівський район Закарпатська область

Повідомлення про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок на території смт. Жденієво з метою продажу

Дата: 01.09.2021 11:43
Кількість переглядів: 305

Повідомлення про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок на території смт. Жденієво з метою продажу

 

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок на території Жденіївської селищної ради, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна, проводить конкурс серед суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок з метою її подальшого продажу. 


1. Дата проведення конкурсу: «01» жовтня  2021 р. о 10.00 год. за адресою:  Закарпатська обл., смт.Жденієво, вул. Шевченка, 141.
2. Відомості про земельні ділянки, що підлягають експертній грошовій оцінці: 
- земельна ділянка площею 0,0300 га за адресою смт.Жденієво, вул. Шевченка, 154 А  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі(код КВЦПЗ  03.07) , кадастровий № 2121555300:01:001:0173 .
- земельна ділянка площею 0,0154 га за адресою смт. Жденієво, вул. Шевченка, 150   для будівництва та обслуговування будівель торгівлі для обслуговування магазину(код КВЦПЗ  03.07), кадастровий № 2121555300:01:001:0133.

3. Претендентам необхідно надати до конкурсної комісії у запечатаному конверті конкурсну документацію, що складається з підтверджуючих документів та конкурсної пропозиції.
4.До підтверджуючих документів належать:
- заява на участь в конкурсі;
- завірені суб'єктом оціночної діяльності власною печаткою та відповідним написом «згідно з оригіналом» копії свідоцтва про державну реєстрацію, статут, довідка про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організації України;
- завірені суб'єктом оціночної діяльності власною печаткою та відповідним написом «згідно з оригіналом» копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки; 
- посвідчені суб'єктом оціночної діяльності (печаткою та відповідним написом «згідно з оригіналом») копії ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;
- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним з експертної грошової оцінки земельних ділянок тощо).
Конкурсна пропозиція щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).
5. Вимоги до претендентів для участі у конкурсі є наявність:
- відповідної кваліфікації оцінювачів щодо проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів, виданими у встановленому порядку; 
- досвіду роботи з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.
6. Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті й має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки.
7. Конкурсну пропозицію з позначкою «конкурсна пропозиція» із зазначенням кадастрового номеру земельної ділянки слід подавати до виконавчого комітету Жденіївської селищної ради конкурсній комісії за адресою: 89120, Закарпатська  обл., смт. Жденієво, вул. Шевченка, 141, тел. (03136)25642, не пізніше ніж до 16.00 години «24» вересня 2021 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь