ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН ЩОДО ПОРЯДОКУ ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Дата: 17.05.2021 15:18

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН ЩОДО ПОРЯДОКУ ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Уряд постановоювід 14.04.2021 №  420 «Про внесеннязмін до деяких постанов КабінетуМіністрівУкраїни» внісзміни до Положення про порядокпризначенняжитловихсубсидійзатвердженогопостановоюКабінетуМіністрівУкраїнивід 21.10.1995 № 848.

У травні 2021 року призначенняжитловоїсубсидії (у тому числі на наступнийперіод) буде проводиться лишепісляподаннянових заяви про призначення та наданняжитловоїсубсидії та декларації про доходи і витратиосіб, якізвернулися за призначеннямжитловоїсубсидії.

Впродовжтравня-вересня 2021 року документи, необхідні для отриманнясубсидії, будутьприйматисявідгромадян у Жденіївській селищній раді.

Наразі нові форми заяви та декларації не затверджені Міністерством соціальної політики України. Про зміни що внесені до Порядку призначення житлових субсидій та про дату початку прийому документів буде повідомлено додатково.