карантин!!!

Дата: 10.03.2021 09:52

Шановні  мешканці  Жденіївської    селищної    ради !

Відповідно  до       постанови        Кабінету      Міністрів України  від 9 грудня     2020 року    №1236 „Про     встановлення     карантину та         запровадження обмежувальних   протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на       території    України       гострої     респіраторної      хвороби       COVID-19, спричиненої        коронавірусом       SARS-CoV-2”     (зі       змінами),      рішення  позачергового         засідання       Державної     комісії з     питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  від    06.03.2021 встановлено з 00 години 00 хвилин    8    березня 2021 року „червоний” рівень     епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Закарпатської області.

Враховуючи    вищенаведене   на території Жденіївської      селищної ради     встановлено   обмежувальні     протиепідемічні      заходи, передбачені     для „червоного” рівня     епідемічної небезпеки       та         згідно     протоколу №4                     від 5 березня 2021   року регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Фізичним         особам-підприємцям, керівникам      установ    всіх      форм власності  розташованих        на    території      Жденіївської     селищної    ради       забезпечити   виконання   протиепідемічних заходів.

Прохання   для    кожного з Вас : будьте свідомими .   Давайте   подбаємо про     здоров´я    своє  та   близьких   людей ,всіх,хто нас оточує.

Просимо зберігати спокій,дотримуватись правил гігієни,уникати    скупчення людей,що може      вберегти Вас від зараження вірусом,    по        можливості       повідомляти         про    осіб,які приїхали       із-за    кордону. Вони    мають    в     обов’язковому порядку звернутись до сімейного лікаря для обстеження  або повідомляти   про   стан  свого   здоров´я.

В    разі   виникнення    захворювання  у    себе та    близьких,не   зволікати    і звертатися   за        консультацією     до      свого     сімейного      лікаря.

Перестарілі ,    одинокі        громадяни ,  інваліди,   одинокі          особи,      які перебувають         на     самоізоляції         та          потребують        допомоги     у     придбанні      продуктів    харчування,  предметів    першої     необхідності     в     режимі    доставки,  в     разі     крайньої  потреби       можуть           звернутись              в    селищну раду     за   тел.(03136)25642, тел.(03136)25586

Будьте здорові та бережіть своє  здоров´я   та   оточуючих  Вас людей!

Виконавчий комітет селищної ради