Конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Дата: 01.02.2021 15:40

Повідомлення  про   оголошення   конкурсу

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах    місцевого самоврядування», Порядку проведення      конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою  Кабінету    Міністрів України від 25 березня 2016р. № 246 , Жденіївська   селищна рада     ОГОЛОШУЄ      КОНКУРС    на    заміщення  вакантних   посад    посадових   осіб    місцевого самоврядування  :

1. Начальника       відділу    освіти, молоді    та    спорту, культури       та   туризму;

Вимоги   до  кандидата: наявність    повної   вищої     освіти    відповідного спрямування  за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста,  не менше 2-х років  роботи в    органах    місцевого   самоврядування, на   посадах державної служби, посадах установ, підприємств, організацій    незалежно  від  форми      власності, керівних посадах, володіння    основами       діловодства.

2. Начальника    відділу     архітектури, земельних   відносин,інвестицій   та соціально-економічного розвитку;

Вимоги до кандидата: : наявність    повної     вищої     освіти      відповідного спрямування  за   освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, не менше 2-х років   роботи     в     органах    місцевого  самоврядування,  на посадах    державної   служби, посадах       установ, підприємств,     організацій    незалежно  від  форми      власності, керівних посадах,  володіння          основами       діловодства.

3.Начальника відділу служби у справах дітей і з питань  соціального захисту населення;

Вимоги до кадидата : наявність повної вищої освіти відповідного спрямування   за    освітньо-кваліфікаційним     рівнем  магістра або спеціаліста, не  менше  2-х  років   роботи  в  органах  місцевого самоврядування,  на     посадах державної   служби,  на посадах установ, підприємств,     організацій    незалежно  від  форми      власності, на керівних посадах,  володіння основами діловодства.

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Жденіївської  селищної ради такі документи :

- заяву про участь у конкурсі;

- згоду на збір та обробку персональних даних;

- заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками) ;

- дві фотографії розміром 4 х 6 см ;

- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-  копію трудової книжки;

- підтвердження про   подання  декларації  кандидата на посаду  особи, у  порядку  визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

- копію паспорта

-копія довідки про індивідуальний  податковий код ;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 89120 Закарпатська область, смт.Жденієво,вул.Шевченка,141, на ІІ поверсі адмінприміщення Жденіївської селищної ради.

Телефони для довідок: (03136) 25-642  Русин Юрій Васильович