Селищна рада висловлює щиру вдячність
Селищна рада висловлює щиру вдячність усім небайдужим, які відгукнулися на заклик та взяли участь у здачі донорської крові для українських військових 02 червня 2026 року в селищі Жденієво.
Донорство в умовах сьогодення - це справжній подвиг та прояв мужності. Кожна крапля Вашої крові може врятувати життя пораненого бійця, який стримує ворога на передовій. Пишаємося тим, що в нашій громаді живуть такі свідомі, добрі та чуйні люди, готові прийти на допомогу.
Дякую за ваше милосердя, патріотизм та свідому громадянську позицію!
Разом наближаємо Перемогу! Слава Україні!
Голова селищної ради Култан В.М.