Вшанування жертв Голодомору 26.11.2022р.

Дата: 26.11.2022 16:28

У суботу, 26 листопада 2022 року, о 15.00 год. в смт.Жденієво відбулася Всеукраїнська акція «Запали свічку». Запалення свічок щороку в останню суботу листопада  – це символ вшанування жертв Голодомору, національного єднання та міцності духу нескореного народу,  вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців найближчим часом.
Щороку в останню суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Нашим спільним обов'язком є гідно вшанувати вбитих голодом жертв комуністичного режиму і передати пам’ять про трагедію наступним поколінням. Панахиду за померлими від голоду відправив протоієрей УПЦ  Микола Ціфринець. Для нашого народу - це болючі рани, які ніколи не загояться. Вічна пам’ять померлим!